Řešíte ve své firmě nakládání s odpady obecně? Ať už produkujete běžný odpad nebo jde o nebezpečný odpad, pak máte určitě vše nastudováno, víte, kde co odevzdat a hlavně monitorujete novinky na tomto poli. Určitě tedy víte, že jsou aktuálně dvě důležité novinky – mění se limit a termín. Nebo vás to naopak nebaví vše rok co rok řešit, papírovat a podobně? Pak si jednoduše najděte firmu, která vám ve všem poradí a pomůže. Postará se komplexně o nakládání s odpady, poradí a pomůže. A vám tak odpadne jedna starost navíc. Chcete vědět víc?

Limity pro podání hlášení

Jedna z prvních velkých změn, které se v letošním roce udály jsou limity, které podléhají povinnosti hlášení. Konkrétně jde o limit pro roční hlášení za odpady 2021. Původní limit je 100 kilogramů nebezpečného odpadu, ale limity se zvýšily a to na 600 kilogramů nebezpečného odpadu. Tedy pokud se kilogramy překročí, máte povinnost hlášení vyplnit a podat. I s tím vám pomůže firma Ecoservis, která poskytne komplexní služby co se odpadů a nakládání s ním týče. Bez starostí, jednoduše vše přehodíte profesionálům, kteří za vás roční hlášení o odpadech a nejen to, vyřeší a vy se věnujete důležitějším věcem, které posouvají vaše podnikání dál.

Firma, která za vámi stojí

Firmy, které se starají a pečují o nakládání s odpady vám pomohou také pohlídat termín, kdy je nezbytné hlášení vyplnit a taky podat. I v tomto ohledu je jedna novinka – termín se prodlužuje a to o cca 13 dní. Nový termín pro podání hlášení je 28. února každého roku, v letošním roce jde tedy o 28. února 2022. Ecoservis.eu je firma s dlouholetou tradicí, která se snaží klientům poskytovat komplexní služby co se nakládání odpadů týče.