Na některých pozemcích je velký vzteklý pes, na některých jsou už z dálky vidět kamery. Je však mnoho pozemků, které nejsou nijak chráněné. U rodinného domu je velmi nezodpovědné nemít žádný bezpečnostní prvek. Mnoho lidí si nepořizuje žádné zabezpečení z toho důvodu, že se obávají vysokých investic. Zabezpečení však není drahé, jedná se o jednorázovou investici a když si zvolíte fotopasti, získáte kvalitní ochranu za málo peněz.

Proč zvolit fotopasti?

Ideální je vybrat fotopast Bunaty. Fotopasti slouží k monitorování vašeho objektu, podobně, jako to dělají kamery. Je zde však mnoho odlišností. Kamery jsou všem na očích a snímají většinou neustále v kuse. Fotopasti fungují jinak, jsou nenápadné a mají maskované tělo. Neinstalují se na dům, ale naopak na strom, kde se stanou vaším nenápadným třetím okem, o kterém budete vědět jenom vy. Z tohoto tajného krytu budou monitorovat váš pozemek. Na svém těle má fotopast PIR čidlo, které reaguje na tepelný pohyb. Když fotopast zaregistruje, že vám na pozemek vkročil člověk nebo zvíře, okamžitě ho zaznamená. Sami si vyberete, kdy má být fotopast aktivní a jestli má zaznamenávat fotografie, videa nebo obojí.

Fotopast tedy nesnímá v kuse, ale jen tehdy, když k vám zavítá nezvaný host, neprohlížíte si tedy prázdné záznamy, ale jen záznamy s vetřelci. Běžné fotopasti Bunaty ukládají snímky na paměťovou kartu a vy si je následně můžete prohlížet na displeji fotopasti nebo třeba na počítači. Když však zvolíte GSM fotopast, můžete si nechat zasílat snímky přímo na telefon nebo na email. Budete tak okamžitě vědět o každé hrozbě. Fotopasti mohou fungovat nonstop a to i v naprosté tmě, pomáhá jim v tom neviditelný noční přísvit, takže i v nočních hodinách nemají vetřelci šanci záběrům uniknout. Fotopast vám dodá pocit bezpečí a konečně budete mít přehled o tom, co se u vás děje. Jedná se o vysoce kvalitní zabezpečení, které je spolehlivé a přitom není drahé.