Ať už hledáte úklidovou techniku vnitřní nebo venkovní, různé průmyslové vysavače, čističe, mycí stroje nebo zametací stroje, je důležité vědět, kam se obrátit. Jde totiž o poměrně nákladnou investici, která se vám musí přirozeně vyplatit. Nesáhněte tedy po prvním levném stroji, který možná láká svou příznivou cenou a vidinou toho, že ušetříte nemalé peníze, ale v konečném důsledku může být stroj nekvalitní, poruchový nebo se rychle opotřebuje a vy tak budete muset investovat další finance v krátkém čase. A to přirozeně nechcete. Někdy se zkrátka šetření nevyplatí. Kam se tedy pro kvalitní stroje obrátit?

Správný výběr firmy je klíčový

Tedy stroj by vám měl sloužit spoustu let. Vsaďte na společnost Unikont Group. Ta má stoprocentní českou účast a své aktivitu rozšířila nejen na svou domovinu, ale také na sousední Slovensko. Je na trhu od roku 1991 a k dispozici je opravdu široký sortiment značek předních světových výrobců. Ať už jde o úklidový nebo komunální stroje. Jsou také pro spoustu značek výhradním dovozcem, tedy se soustředí na kvalitu. Například německá značka Multicar je také v nabídce.

Venkovní úklidová technika

Tato značka má v nabídce kompaktní nosiče nástaveb a transportů. Osmdesát let zkušeností se odrazí na kvalitě a výkonnosti těchto multifunkčních užitkových vozidel, jde o absolutní jedničku na trhu malých nosičů komunálních nástaveb a to nejen v České republice, ale také v mnoha dalších zemích, kde je značka Multicara k dispozici. K dispozici je nyní mnoho variant celoročního využití, zejména v komunální oblasti, zahradnictví, stavebnictví nebo likvidaci odpadu. Značka nabízí také možnost pro ty nejtěžší práce a můžete tak využít sto druhů nástaveb. Splní tak všechny požadavky, které máte.