Nejnovější God of War se stal nejlepší hrou minulého roku. Novinka se málem dočkala svého rozšíření o DLC, ovšem Cory Barlog, vedoucí vývoje přiznal, že veškerá DLC která napsal, byla až příliš komplikovaná a náročná na vývoj.

DLC se zkrátka nedočkáme

Prozradil tedy, že se studio zaměřilo na vývoj nových projektů a s dodatečným obsahem pro GOW se definitivně rozloučilo. Navíc již před vydáním prohlásil, že nová hra DLC nedostane, protože se studio snaží vytvořit hru tak, aby byla jasným a uzavřeným příběhem, který nebude potřebovat další doplňky.

Doufejme tedy, že i když se God of War dočká svého pokračování, které nás pošle na novou válečnou stezku proti bohům spadající do severské mytologie. Prozatím si však musíme na vše počkat a jen doufat.

„Měli jsme nějaké zajímavé myšlenky, jenže bychom do nich museli investovat až příliš mnoho času a úsilí. Nechtěli jsme se pouštět do něčeho, co by bylo jako Left Behind, nebo First Light. Bylo by to prostě až příliš velké. Asi jako Lost Legacy u Uncharted,“ poznamenal Barlog.