Nejrůznější reklamní předměty jsou dne nedílnou součástí marketingu firem, obchodníků i dalších subjektů. K reklamě patří také reklamní letáky, plakáty či tzv. banery, což jsou zpravidla PVC velkoformátové plakáty, které se umísťují na ploty nebo stěny domů a jiných objektů. Výrobou všech těchto reklamních produktů se zabývá ABC tiskárna, která má sídlo včetně studia v Chotovicích. Ve studiu pracují zkušení grafici, se kterými můžete projednat svou představu a spolehnout se na prvotřídní kvalitu každého produktu.

Reklamní letáky

Dobré zboží se sice prodává samo, ovšem reklamní leták mu udělá potřebnou propagaci vzbuzující zájem spotřebitelů. Účel reklamních letáků spočívá v propagaci výrobku, značky nebo služby. ABC tiskárna nabízí všem zájemcům velmi levný tisk letáků ve vysoké kvalitě zpracování i grafice. Letáky z ABC tiskárny jsou bezkonkurenčně levné i v případě nízkého nákladu. Objednavatel letáků může uplatnit i vlastní tvořivost a předložit svůj designový návrh grafikům ABC tiskárny v sekci letáků a plakátů.

Reklamní plachty

Do bohatého sortimentu výrobků ABC tiskárny patří také reklamní plachty a síťoviny. Reklamní plachty jsou určeny do venkovního prostředí a na oplocení. Jsou opatřeny oky, jejichž pomocí se tyto plachty připevňují na oplocení, zeď či jinou plochu venkovní plochu. Oka jsou na plachtě rozmístěna ve vzdálenosti 50 cm od sebe a jsou zpevněna podlepením, které zaručuje odolnost celé plachty proti roztržení i při prudkých větrných poryvech. Tyto reklamní plachty, neboli banery se tisknou v několika velikostech včetně atypických podle přání zákazníka.

Propisovací bloky

Poznámkové bloky se používají v kancelářích, ve školách, v žurnalistice i v domácnosti. ABC tiskárna si zakládá na perfektní kvalitě, kterými oplývají i její propisovací bloky. Jsou zhotoveny z kvalitního 80g ofsetového papíru, který je pro psaní tužkou, perem či propisovací tužkou ideální.