Na Twitteru se objevila další fotografie něčeho, co vypadá jako ovladač pro připravovaný PS5. Pokud se jedná o reálný produkt, pro mnoho hráčů je velkým zklamáním.

Je toto Dualshock páté generace?

Potenciální Dualshock páté generace, který se podařilo zachytiti na fotografii, vyvolává skutečně velké vášně. Twitterový účet Ray Sekira totiž ukázal novinku, která by se měla k nejnovější generaci Playstationu skutečně přikládat. A její design není nic moc.

Na obrázku můžeme vidět již dříve spekulovanou variantu, že ovladače novinky budou disponovat místo touchpadu rovnou dotykovou obrazovkou. Ta ovšem na první pohled působí poměrně zbytečně, stejně jako tomu bylo i u aktuálního touchpadu. Ten totiž využívalo jen minimum her i jinak, než jako další tlačítko.

Fanouškům se nelíbí

O tom, jestli se skutečně jedná o podobu nového ovladače, který budeme v budoucnu třímat v rukou, můžeme zatím vést jen spekulace. Každopádně reakce na tuto informaci byly velmi emotivní a celé řadě velkých fanoušků se ani nechce věřit, že by SONY něco takového skutečně vyprodukovalo. Navíc se objevují stížnosti na to, že displej bude jen dalším prvkem, který bude odebírat baterii na energii a také prvkem, který bude cenu ovladače zbytečně navyšovat.

Jak to s Dualshockem 5 bude ve skutečnosti ukáže až čas a především pak samo SONY.