Tak jako se většina všeho přesouvá do formy online, tak také automaty mají ve světě online své místo. Dokonce jsou online automaty tou nejvíce rozšířenou hrou po celém světě. Jsou jednoduché, zábavné a dokáží vás vtáhnout do online světa svou neuvěřitelnou propracovaností. Na pochopení toho, jak se daný automat hraje budete potřebovat opravdu pouze pár minut.

Hrajte pro zábavu, za fiktivní peníze

Většina lidí si myslí, že pokud chce hrát online automaty musí se registrovat a dávat do toho své vlastní peníze. To však není tak úplně pravda. Jistě, pokud si budete chtít vložit své reálné peníze a hrát za ně i to je možnost. Ovšem můžete si plno online automatů vyzkoušet úplně zdarma. A na ty se my právě teď podíváme. Přesněji na 5 hracích automatů od tří špičkových vývojářů, které vás zaručeně osloví. Zahrát si je také můžete na webu casinoserver.cz a to právě za zmíněný fiktivní kredit.

Velká pomoc – WILD symboly

Některé online automaty mají ve hře své Wild symboly. Ty fungují na principu nahrazení daného symbolu, který vám chybí k výhře. Uvedeme si malý příklad. Pokud máme tříválcový automat a padnou nám vedle sebe dva stejné symboly a WILD symbol, tak vaše otočení je vítězné. Ve své podstatě můžeme WILD symbol nazvat žolíky, které každý velmi rád vidí.

Druhy symbolů

 • Náhodný
  • nahrazuje náhodný symbol na doplnění výherní kombinace
 • Expandující
  • pokud se tento symbol objeví na válci za určitých podmínek se roztáhne
 • Sdružený
  • jedná se nejčastěji o symboly, které jsou umístěny ve válci za sebou a zastávají funkci jak náhodných, tak expandujících symbolů
  • pokud se vám podaří vytočit na více válcích za sebou můžete očekávat velkou výhru
 • Pohyblivý
  • tento druh symbolu se může pohybovat kdekoliv po hracích válcích jakýmkoliv směrem

Teď už se podívejme na zmiňovaných 5 online automatů.

Respin Joker

Jedná se o klasický typ ovocného tříválcového automatu o pěti výherních liniích od výrobce Synot Games. Jde o oblíbený automat, a to díky svému klidnému pojetí. Automat není nijak náročný na pochopení a zalíbení v něm najde opravdu skoro každý. Pokud získáte tři stejné symboly zvonku ve výherní řadě, vyhráváte 50násobek vaší sázky. Ve hře nalezneme také symbol Joker, který má funkci zmíněného WILD symbolu.

Hunter´s Spirit

Další online automat od tvůrců společnosti Synot Games. Už ze samotného názvu vyplívá, že se jedná o akční a velmi oblíbený 5válcový automat o třech řadách. Má 20 výherních linií. Hra vás vtáhne do dob bizonů a indiánů. Ve hře naleznete také několik bonusových symbolů. Ohnivý totem znázorňuje Wild symbol, jenž vám nahradí chybějící symbol ve výherní kombinaci, Také tu máme TÍPÍ představující bonusový prvek Scatter, který pokud se vám při otočení objeví 3krát v jedné hře vyhráváte 10 volných otočení.

Simply the Best 81

Opět se dostáváme ke známému ovocnému automatu, ovšem tentokrát od tvůrců společnosti Kajot Games. Automat je tvořen 81 výherními liniemi ve třech řadách na čtyřech válcích. Jedná se o jednoduchou oddechovou hru s různými bonusy, která dokáže zabavit na několik hodin. Jedním z bonusů je typický Wild symbol nahrazující chybějící symbol a opět ho nalezneme v podání JOKER.

V Simply the Best 81 naleznete nejen ovoce, ale i zvonečky, dolarovky, sedmičky a také BAR-y. Pokud vytočíte na středním řádku 3 nebo 4 stejné symboly získáváte volné otočení zdarma. Počet otočení zdarma však závisí na hodnotě symbolu, kdy největší počet volných o toček je 40.

Puppet Show

Oblíbené Kajot automaty si získali fanoušky slotů široko daleko a proto v našem příspěvku dáváme opět prostor tomuto vývojáři. Druhou hrou od Kajot Games je Puppet Show. Automat je specifický svým prostředím, kdy se ve hře odebereme mezi loutkové postavičky. Ve hře nalezneme celkem 243 výherních linií ve třech řadách na pěti válcích. I zde se můžete těšit na Wild symbol nahrazující libovolný symbol, ale také na Bonus a Mystery symbol. Pokud při otočení získáte 3 až 5 Mystery symbolů získáváte odměny navíc. Symbol Bonus zase rozdává hru s volnými otočeními. Můžete získat 10 až 40 volných otočení, a to podle počtu trefených Bonusových symbolů, kdy minimální počet jsou tři symboly.

Flaming Fruits

Ovocný automat od společnosti Betinsight Games má 5 fixních linií. Jedná se o nenáročný a na pochopení velmi jednoduchý automat, který má jak 3 válce, tak řady. Tento automat má oproti ostatním automatům jednu velkou odlišnost. A to, že v něm nenajdete žádné bonusové WILD symboly. Ve hře naleznete nejen ovoce, ale také hvězdy, sedmičky a také znak X, který vám nabízí možnost vrácení svého vkladu.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!