Jste majitelem stavební nebo přepravní společnosti, který se pohybuje ve světě nákladních aut a přívěsů? Nejen, že je nemožné najít kamenný obchod, který by nabízel veškerý sortiment i s náhradními díly, ale i na internetu musíte překlikávat různé webové stránky než seženete nákladní techniku přesně podle vašich představ. Na truck1.eu však seženete nejen nákladní auta a techniku, ale mnohem více.

Chcete ušetřit?

Společnost Truck 1 provozuje webové stránky, kde různí inzerenti uskutečňují prodej nákladních vozidel, včetně náhradních dílů a příslušenství. Princip je celkem jednoduchý a hlavně efektivní. Prodávající, kterým můžete být i vy, vloží na webové stránky svůj inzerát o prodeji s fotografiemi a detailním popisem prodávaného automobilu nebo techniky. Vy, už jen v klidu a pohodlí domova nebo kanceláře prohlížíte nejnovější nabídky, které si můžete vyfiltrovat podle svých konkrétních požadavků.

Myslíte si, že je naše republika pro takový bazar příliš malá? Možná ano a možná ne, každopádně společnost Truck umožňuje zveřejnění inzerátů na evropské úrovni. Máte možnost prohlížet inzeráty od prodávajích z ostatních zemí a naopak. Pokud se rozhodnete přes webové stránky truck1.eu prodávat vy, váš inzerát uvidí také zájemci z okolních států, což o mnoho zvyšuje vaši šanci koupit nebo prodat nákladní automobil mnohem výhodněji.

Co vše firma Truck 1 nabízí?

Kromě klasických nákladních automobilů a techniky, probíhá na stránkách také prodej přívěsů, tahačů, dodávek, autobusů, speciální techniky, vozy určené do skladů, lesní techniky, ale také stroje na stavbu, obráběcí stroje a mnoho dalšího.

Vyrazte na dovolenou camperem

Finance, které ušetříte koupí zánovního vozu, můžete utratit za karavan nebo obytný vůz, jejichž bazarový prodej na truck1.eu také probíhá a vyrazit s rodinou nebo přáteli na nezapomenutelný výlet.