Vozů na našich silnicích rapidně přibývá a již není žádnou zvláštností, že jedna rodina vlastní více, jak jedno vozidlo. Mnoho rodin nebo párů se uchyluje k možnosti pořízení více ojetých aut, než jednoho zcela nového. Ovšem autobazary si často přidají nepřiměřené částky k původní ceně prodávaného vozidla, proto v mnoha lidech vůči autobazarům roste nedůvěra. Sháníte ojetý vůz, ale nemáte chuť nebo čas objíždět autobazary? Webový portál prodejauto.eu zprostředkovává inzerci ojetých i nových automobilů přímo od prodejce.

Jak portál funguje?

Portál prodejauto.eu je natolik všestranný, že na jednom místě, bez zbytečného překlikávání, umožňuje svým klientům auta nakupovat, prodávat nebo vyměňovat.

Autobazar má jednoduchý filtr na kterém upřesníte svůj výběr auta do nejmenších detailů. Kromě města a typu auta, můžete vybírat z mnoha dalších možností – ceny, roku výroby, paliva, převodovky a stavu tachometru. Počet majitelů, servisní knížka, klimatizace, navigace, původ ČR, tempomat, odpočet DPH nebo tažné zařízení jsou další možnosti, které nemusíte u jednotlivých vozidel složitě vyhledávat, ale jen zadáte do filtru své požadavky a vám se tak zobrazí pouze automobily podle vašeho přání a představ s kontaktem přímo na majitele auta.

Kromě klasických vozů prodejci přes portál nabízí bazar dodávek, motocyklů, nákladních automobilů, příslušenství a různé druhy náhradních dílů, ale také mnoho druhů služeb, které se nějakým způsobem automobilismu týkají.

Nakupujte a prodávejte

Než začnete vybírat nebo v průběhu vybírání můžete na server vložit svůj inzerát k prodeji auta. Zadání inzerátu je velice rychlé, zabere přibližně dvě minuty a zvládne ho téměř každý. V jedné chvíli můžete nakupovat i prodávat, ale současně nikam nemusíte a vše zařídíte z pohodlí svého domova.