Potřebujete prodat auto či dodávku a chcete se vyhnout zbytečným starostem? Pak využijte služby, které nabízí prověřený moto bazar . Je to ideální volba především pro ty, kdo s obchodováním s automobily nemají žádné zkušenosti a také postrádají technické znalosti. Další možností je motoinzerce, ale ta je spíše pro zkušenější a technicky zdatnější prodejce či kupující.

Jaké výhody nabízí autobazar?

Pokud jste prodejce, výkupní cenu se dozvíte ihned. Také se nemusíte starat o podej inzerátů, odpovídání na dotazy případných zájemců a scházet se s potenciálními kupci. Autobazar také přebírá záruky vůči budoucímu majiteli vozu. Pokud prodáváte automobil prostřednictvím inzerátu, ručíte i za skryté vady, které se na automobilu mohou projevit až po prodeji.

Pokud jste kupující, také ihned víte cenu, automobil si můžete na vlastní oč prohlédnout a vyzkoušet. Není potřeba vyjednávat žádné schůzky ohledně prodeje a přepisu automobilu.

Pokud kupujete automobil na inzerát, prohlížíte si pouze jedno auto. V autobazaru máte možnost prohlédnout, porovnat a vyzkoušet si hned celou řadu automobilů, můžete tak porovnávat cenu i výbavu a nemusíte objíždět více prodejců. Šetříte tak nejen finanční prostředky spojené s cestováním, ale také svůj čas.

Autobazary při výkupu a nabídce automobilů postupují podle přísných kritérií, která zaručují, že automobil nebude mít technickou nebo právní vadu.

Autobazary zájemcům o automobily nabízejí i celou řadu doplňkových služeb. Patří mezi ně financování vozidla pomocí úvěru, který vám pomohou zajistit. Další výhodou jsou poskytované služby, které jsou spojené s administrativou týkající se přihlašování vozidla.

Kromě osobních automobilů můžete kupovat či prodávat také levné dodávky bazar. Levnější dodávky hledají především začínající podnikatelé, kteří nemají dostatek finančních prostředků na koupi dodávky nové. Velký výběr naleznete v bazaru prodejauto.