Internet je bezedná studna informací, kde každý den přibývá nespočet důležitých článků. Kdy jste si naposledy koupili tištěné noviny? Internet pro většinu lidí zcela nahradil tištěné časopisy, noviny, komiksy a často i televizi. Není divu, najdeme zde vše potřebné a většinou zdarma.

Při procházení internetu plyne čas jako voda, mnoho z nás bere internet jako nejlepší místo pro zdroj informací i pro odreagování. Zatímco dříve se mnoho lidí po práci pohodlně usadilo na gauč, dnes si mnoho lidí sedá za svůj počítač, notebook nebo tablet a baví se obsahem internetu. Jde o neuvěřitelného zabijáka času a jen málokdo má celé hodiny na to, aby mohl surfovat a hledat to, co ho zajímá a baví. Tak jsme často omezeni jen na pár našich oblíbených webů, které rychle projedeme, přečteme si, co je nového a zase tento prostor opouštíme. Pokud byste rádi měli více času na čtení novinek a zajímavých článků, skvěle vám pomůže web https://www.cerstvezpravy.cz/.

Co umí portál Cerstvezpravy.cz?

Tento portál sleduje obsah všech kvalitních českých webů a obsah přehledně třídí podle kategorií. Na jednom webu najdete všechny články, které v daný den vyšly a sice formou titulků, které si můžete rozkliknout a dostat se přímo na článek. Účelem webu je pochopitelně šetřit lidem čas, zatímco za běžných okolností byste museli weby procházet jednotlivě, abyste se dostali k článkům, které vás zajímají, s portálem Cerstvezpravy.cz si během chvilky projdete články na všech webech a vyberete si jen ty, které si chcete přečíst. Každá kategorie obsahuje všechny tématické články, můžete si tedy přečíst všechny dnešní články o sportu, ekonomice, zpravodajství a mnoho dalšího. Dokonce máte na webu sekci „Moje“, kam si můžete přidat všechny zdroje, které vás zajímají.