Pokud patříte mezi milovníky nakupování, zajisté uvítáte nákupy se slevou, slevové kódy a jako bonus cashback. Že to není možné? Ale ano. To vše nabízí portál tipli.cz.

Proč nakupovat na tipli?

Tipli je internetový portál, který nabízí celou řadu výhod. Kromě výběru zboží v klidu a pohodlí domova, 24 hodin denně a 7 dní v týdnu je to široká nabídka celé řady obchodů. Tipli funguje jako rozcestník. Vyberete si přes něj obchod, ve kterém chcete nakupovat a ostatní již probíhá jako klasický nákup v jakémkoli e-shopu. Nemusíte se starat ani o slevu, ta je vám automaticky odečtena. Bonusem je pak ještě cashback. Při nakupování získáváte body, které portál proměňuje na peníze a zasílá vám je na váš účet.

Pokud chcete využívat veškeré výhody, postačí se pouze zaregistrovat. Registrace je bezplatná.

Tipli nabízí i celou řadu zajímavých akčních slev i slevových letáků velkých řetězců a to vše na jednom místě, nemusíte nikde hledat a pátrat. Vše máte po ruce přehledně a rychle.

Velmi zajímavou kategorií jsou také články, které přinášejí informace o nových módních trendech nebo třeba tipy na dárky.

Pokud si nechcete nechat ujít žádné slevy či výhodné alce, postačí si přidat tipli do svého prohlížeče a už se jen můžete těšit ze zajímavých nabídek, které pro vás portál ve spolupráci s e-shopy každodenně připravuje.

Vybrali jsme pro vás

Tipli je portál, přes nějž si můžete vybrat módní oblečení a doplňky, obuv (velmi oblíbená je třeba eObuv, která nabízí kvalitní a módní kousky) nebo vybavení domácnosti, které nabízí portál Sconto. Na své si přijdou i zahrádkáři a kutilové, pro něž jsou připraveny kategorie domácnost a zahrada, hobby a zábava, elektro a PC nebo auto & moto. Hledáte – li místo pro vaši dovolenou, zavítejte do kategorie dovolená, kde si vyberete nejen ideální místo, ale seženete zde i levné letenky v případě dovolené zahraniční.