Práci člověk potřebuje k tomu, aby si mohl dobře nebo přímo skvěle žít. Generuje měsíc co měsíc mzdu, ze které následně platíte všechny závazky – ať už je to nájem, energie, jídlo, ošacení či nějakou tu zábavu. Každý má jiný plat a také jiné nároky na život. Aktuálně nemáte práci a potřebujete najít novou? Nejste ve své stávající práci spokojeni a chcete změnu? Nejen práce, ale také kolektiv, možnost se prosadit a povýšit, to jsou věci, které lidi motivují k vysokému pracovnímu nasazení a spokojenosti na dané pozici, v určité firmě. Chcete-li změnu, pak je na ni ideální čas! Víte však, kde novou práci hledat?

Změna nemusí být vždy špatná

„Doma mě učili, že každá změna je určitě k horšímu. Práce mě nebavila, kolektiv ženských, které se jen pomlouvaly a záviděly každou směnu navíc. Když jsem odmítla pomlouvat s nimi, automaticky jsem byla nafrněná, směny navíc, které jsem brala, protože jsem s dětmi sama, mi záviděly, i když je samy nechtěly. Trvalo mi čtyři roky, než jsem řekla dost a práci se rozhodla změnit. Na internetu jsem zadala nabídka práce Chomutov a už to jelo. Pět pohovorů, dvě firmy mě chtěli a já si tak mohla vybrat. Víc peněz, méně stresu, žádné klevetivé ženské a skvělá pracovní doba. Co víc si přát?“ vypráví s úsměvem Diana.

Když není práce

„Před půlrokem jsem přišel o práci. Žijeme v malé vesnici, tam práci jen těžko seženu. Musel jsem hledat ve větším městě. Chvíli to trvalo, nakonec jsem ze zoufalství hledal nabídka práce Jihlava. Našel jsem. Sice cesta zabere denně celkem tři hodiny, ale nedá se nic jiného dělat. Na svém nynějším místě jsem spokojený, po půlroce jsem se vypracoval na vedoucího a plat vyskočil o pár tisíc nahoru. Hledat práci na Hitpráce se mi opravdu vyplatilo“ pochvaluje si pan Michal.