Ztmavla vám náhle obrazovka vašeho notebooku a nejde znovu nahodit? Stávkuje váš notebook a neustále se vypíná? Praskl vám LCD displej nebo šasí? Poruch na vašem notebooku může být opravdu mnoho a ne všechny se vždy vyplatí opravovat. Pokud si nejste jisti, nechte u společnosti RG service provést, diagnostiku, která je zcela zdarma a až po vyčíslení sumy za opravu se můžete rozhodnout, zda do opravy svého notebooku budete investovat nebo zda nadešel čas poohlédnout se po jiném.

Proč RG service?

Máte v okolí mnoho pc servisů, tak proč posílat svůj notebook zrovna do RG service? Většina závad na pc se skrývá v poškozených komponentech základní desky. Vyměnit základní desku není zrovna složité, ale často zbytečné. Někdy stačí vyměnit pouze vadný komponent, jenže to už je pro většinu servisů problém se kterým si neumí poradit. Proto vám navrhnou zbytečnou výměnu základní desky, která vyjde mnohem dráže a navíc se prodlouží doba opravy, protože základní desky patří mezi nedostatkové zboží. Oprava notebooku se vám již tak vůbec nevyplatí. U společnosti RG service pracují profesionálové, kteří umí vyměnit pouze vadný komponent. Oprava notebooku tak vyjde podstatně levněji, někdy až o několik tisíc a to se již vyplatí investovat. Ovšem ani ostatní opravy jako je například: výměna LCD, výměna vadných konektorů, klávesnic, pantů a šasí pro ně nejsou problém.

Jak svůj notebook společnosti odeslat?

Na webových stránkách rgrevice.cz vyplníte jednoduchou žádost o bezplatnou diagnostiku vašeho notebooku a během dvou dnů si ho u vás vyzvedne kurýr, který ho do společnosti dopraví. Po provedené diagnostice vás pracovníci firmy kontaktují a předloží návrhy. Až teprve po vašem souhlasu se pustí do opravy. Bez vašeho souhlasu do něj nijak nezasahují. Po vašem souhlasu se pustí do opravy a stejným způsobem vám odešlou zpět.