Zasekli jste se mezi čtyřmi stěnami svého bytu a musíte přečkat nucenou karanténu? Pokud máte za sebou netflixový maraton a raději byste se odreagovali u aktivnější zábavy, přesedlejte na PlayStation 4 a vyzkoušejte následující tituly. Vybrali jsme pro vás všehochuť toho nejlepšího, co je momentálně k mání. Tedy alespoň si to myslíme.

LEGO hry

Máte kolem sebe menší děti a neradi byste se před nimi brodili v hektolitrech digitální krve? I tak si můžete užít spoustu virtuální akce – skvělou volbou jsou LEGO hry na PS4. A je v podstatě úplně jedno, jestli to bude Harry Potter, Jurrasic World, Marvel Superheroes 2, The Hobbit, Star Wars: The Force Awakens nebo jiný titul z velmi početné rodiny dobrodružných gamesek ve světech z kostek ikonické stavebnice. Nenechte se mýlit, jsou návykové i pro dospělé hráče.

Zaklínač 3: Divoký hon

Mít doma herní konzoli a nedát šanci Geraltovi – mutantu a lovci příšer ve třetím díle skvěle hodnocené série na motivy fantasy románu Andrzeje Szapkowského? To by byl hřích, ze kterého se není možné vyzpovídat. Zaklínač PS4 s sebou přináší strhující podívanou plnou boje ve fantaskním otevřeném světě. Plňte hlavní i vedlejší úkoly, vylepšujte zbraně, balancujte mezi dobrem a zlem – a zažijte desítky hodin neskutečné zábavy.

Spider-Man: Miles Morales

Závěr patří superhrdinům nového věku. Konkrétně starému známému pavoučímu muži, ovšem nikoliv v podání novináře Petera Parkera, ale mladičkého Milese Moralese. Od jeho mentora ho odlišují výbušné síly – bio-elektrické útoky jedů a skrytá kamuflážní síla. Stejně jako v předchozím díle jde o mimořádně povedenou akci v propracovaném prostředí New Yorku.

A kde výše uvedené tituly seženete? Z pohodlí svého křesla a za skvělé ceny ve specializovaném e-shopu prokonzole.cz.