Nejhorší noční můra každého hráče počítačových her? Když herní železo přestane fungovat bezprostředně po uplynutí dvouleté záruční lhůty. Situace, kdy notebook, jehož pořizovací cena byla vyšší než cena kdejakého ojetého auta, najednou dělá „mrtvého brouka“, je téměř infarktová. Důležitý turnaj ve Fortnite začne co nevidět a vy nemáte po ruce svůj nejdůležitější nástroj. Nezáviděníhodná situace! Ale ještě než nefunkční laptop odvezete do nejbližšího sběrného dvora a rozbijete prasátko, abyste si mohli okamžitě pořídit náhradu, zvažte opravu na některé z poboček servisního centra ABAX. Je mnohem levnější než autorizované servisy, a navíc nabízí možnost expresní opravy.

Proč s notebookem do ABAXU a ne do „značkového“ servisu?

Především proto, že přízvisko „autorizovaný“ nedělá servis o nic lepším. Všechny pobočky servisního centra ABAX disponují špičkovou technikou a pracují na nich zkušení odborníci. Na vynikající úroveň služeb se můžete spolehnout bez ohledu na to, zda kontaktujete servis notebooků Acer nebo specializovanou opravnu jiné značky.

Podstatný rozdíl je ve způsobu řešení opravy. Zatímco ve značkovém servisu závady obvykle řeší výměnou základní desky, v nezávislém servisu mění vadný komponent, což má zásadní dopad na konečnou cenu opravy. V případě ABAXU částku na faktuře příznivě ovlivňuje i fakt, že pobočky odebírají náhradní díly na notebooky Acer i ostatní značky přímo u výrobců a světových distributorů.

O tom, že se oprava v neznačkovém servisu vyplatí, svědčí statistika. Námi dotázaný Acer servis uvedl, že na základě kalkulace se pro realizaci rozhodne 8 z 10 zákazníků. Míra reklamací přitom dlouhodobě nepřekračuje 10 %, což je pro daný segment velmi příznivé číslo.

Za jak dlouho budete mít notebook zpátky doma?

Technici na pobočkách servisního centra ABAX pracují rychle. Polovina zakázek je hotová do tří dnů a v případě zájmu si můžete připlatit za expresní opravu s realizací do 24 hodin. Navíc s notebookem nemusíte nikam chodit, stačí si objednat svoz kurýrem přímo u vás doma.